rekrutacja2019 2020

UONET+ zaloguj sieUONET+ dostep do edziennikaUONET+ obejrzyj filmyLogo Bieg NiepodleglosciErasmus

Zainteresowani prawami obowiązującymi w miejscu pracy

1   Dnia 7 marca 2019r. w Szczecinie odbył się VI Konkurs wiedzy o Prawie Pracy i BHP „ Poznaj swoje prawa w pracy. Uczniowie naszej szkoły po raz 2 wzięli udział w konkursie.

Uczniowie klasy IV Ts Tomasz Krygier i Grzegorz Malinowski pod kierunkiem pani Joanny Józwa- Wnęk przyswajali sobie wiedzę z zakresu prawa pracy i obowiązujących przepisów. Rywalizacja była bardzo duża. Walczyli zaciekle uczniowie z terenu województwa zachodniopomorskiego, niestety niewiele zbrakło , żeby uplasować się w czołówce. Szkoda, ale jesteśmy zadowoleni ,że udało zdobyć się nowe doświadczenie, poznać nowych kolegów i przedstawicieli Państwowej Inspekcji Pracy w Szczecinie. Atmosfera była bardzo przyjazna pomimo dużej rywalizacji i bardzo wyrównana. Szkoda tylko , że koledzy kończą szkołę i nie będzie można liczyć na ich udział w kolejnym konkursie. Bardzo dziękuję im za reprezentowanie naszej szkoły przez 2 lata.