Open menu
bip na www UONET+ zaloguj sie UONET+ dostep do edziennika UONET+ obejrzyj filmy Erasmus GI DeutschPlus GI mini SAVE 20200715 121541 projekt mini tablica 600 x 400 mm kafelek office 365 Rekrutacja 2023 2024

ZOBACZ FILMY PROMUJĄCE NASZĄ SZKOŁĘ

FILM PROMOCYJNY

TECHNIK PROGRAMISTA

TECHNIK OCHRONY ŚRODOWISKA

KIERUNKI MECHANICZNE

KIERUNKI ŻYWIENIOWE
djembed djembed djembed djembed

IMG 20220224 120937W pracowni druku 3D w naszej szkole odbyło się pierwsze z cyklicznych spotkań dotyczące wykorzystania druku 3D w szkole. W spotkaniu uczestniczyło 19 osób, w tym przedstawiciele szkół ponadpodstawowych: Zespołu Szkół nr 1 w Goleniowie, Szkoły Podstawowej nr 4 w Goleniowie, Zespołu Szkół nr 1 w Nowogardzie, Technikum Technologii Cyfrowych w Szczecinie, XVI Liceum Ogólnokształcącego w Szczecinie, Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Stargardzie. Przedstawiciele instytucji publicznych z Centrum Modelowania Przestrzennego, Powiatowego Urzędu Pracy w Goleniowie, Panopticum Szczecin, Instytutu Badań Edukacyjnych.

W trakcie spotkania Pan Arkadiusz Popiołek, nauczyciel Zespołu Szkół nr 5 przedstawił prezentację na temat: „Nowe technologie w szkole – jak je wykorzystać”. O możliwościach wykorzystania druku 3D i inżynierii odwrotnej opowiadali również przedstawicieli Centrum Modelowania Przestrzennego – Pan Tomasz Wróblewski i Pan Artur Ślązak. Pan Radosław Nagay, przedstawiciel Panopticum i wykładowca na Akademii Sztuki w Szczecinie, zaprezentował możliwości wykorzystania technologii VR w szkolnictwie. Przedstawicieli Instytutu Badań Edukacyjnych – Pani Hanna Rojek opowiedziała o Zintegrowanym Systemie Kwalifikacji i związanych z tym zagadnieniem funkcjonowaniem Instytucji Certyfikujących.

Wszystkim prelegentom dziękujemy za interesujące prezentacje a uczestnikom za udział, dyskusję i konstruktywne wnioski.