Open menu
bip na www UONET+ zaloguj sie UONET+ dostep do edziennika UONET+ obejrzyj filmy Erasmus GI DeutschPlus GI mini SAVE 20200715 121541 projekt mini tablica 600 x 400 mm kafelek office 365 Rekrutacja 2023 2024

djembed djembed djembed djembed

120 stycznia 2022 roku w hali Osir przy Ulicy Pierwszej Brygady w Stargardzie rozegrano Mistrzostwa Powiatu w piłce siatkowej chłopców. W turnieju udział wzięło 5 zespołów:

Zespół Szkół nr 1, Zespół Szkół nr 2, Zespół Szkół nr 5, II Liceum Ogólnokształcące,
Grupa Szkół Niepublicznych (GSN).
Zespół Szkół nr 5 rozpoczął zmagania od meczu z Zespołem Szkół nr 1.
Po wyrównanym spotkaniu ,,nasza” drużyna uległa przeciwnikom 0:2 (24:26, 21:25).
W drugim decydującym o awansie meczu podejmowaliśmy Grupę Szkół Niepublicznych. Pewne zwycięstwo 2:0 (25:15, 25:17) pozwoliło awansować z drugiego miejsca w grupie do półfinałów.
W półfinale Zespół Szkół nr 5 zmierzył się z Zespołem Szkół nr 2. Pierwszy set zakończył się porażką naszego zespołu 15:25. Drugi zacięty set toczony punkt za punkt dostarczył sporo emocji. Po trudnej i wyrównanej batalii set zakończył się naszym zwycięstwem 30:28. O końcowym wyniku miał zadecydować ,,tie –break”. Reprezentacja Zespołu Szkół nr 5 uzyskała w końcówce kilku punktową przewagę, której nie oddała do końca meczu- zwyciężając w całym spotkaniu 2:1. W drugim półfinale ZS nr 1 pewnie pokonał II LO.
Finał był okazją do rewanżu za porażkę w fazie grupowej. W tym spotkaniu to zespół z ,,Parku” osiągał w każdym secie kilku punktową przewagę. Spotkanie toczyło się pod dyktando przeciwników, którzy pewnie w dwóch setach pokonali naszych zawodników
2:0 (25:18, 25:16).
Ogromne gratulacje i podziękowania dla całego Zespołu za walkę, za awans do finału.

Reprezentacja ZS nr 5: Jakub Koko, Mieszko Herbsztain, Dawid Dudek, Kacper Głowacki, Dawid Wróbel, Marcel Wojtczak, Igor Gielmuda, Marko Deurloo