t e l. / f a x   9 1   5 7 7   2  7  2 7


s e k r e t a r i a t @ z s 5 . s t a r g a r d . p l

Zespół Szkół nr 5 w Stargardzie

im. Tadeusza Tańskiego

Wycieczka edukacyjna do sklepu Artdecor w Stargardzie

IMG 7351Cukiernicy z klasy pierwszej mieli możliwość uczestniczyć w wycieczce edukacyjnej do sklepu Artdecor w Stargardzie.

Sklep ten jest miejscem, w którym młody początkujący cukiernik znajdzie wszystkie potrzebne akcesoria cukiernicze, szeroki asortyment produktów do dekorowania, ozdób, opakowań i wiele innych wspaniałości. Właściciele sklepu Państwo Katarzyna i Waldemar Tęplińscy przyjęli nas bardzo serdecznie i profesjonalnie opowiedzieli o swoim asortymencie oraz o nowościach cukierniczych, nowych maszynach i możliwościach jakie nam one dają. Doradzali też, które produkty są najlepsze. Na koniec wszyscy zostaliśmy poczęstowani wspaniałymi słodkościami za co serdecznie dziękujemy.

Organizatorki wycieczki: Marzena Samujo, Justyna