t e l. / f a x   9 1   5 7 7   2  7  2 7


s e k r e t a r i a t @ z s 5 . s t a r g a r d . p l

Zespół Szkół nr 5 w Stargardzie

im. Tadeusza Tańskiego

Kolejne szkolenia gastronomiczne młodzieży ZS5

IMG 7933Uczniowie ZS5 nieustannie podnoszą kwalifikacje. Tym razem uczennice klas gastronomicznych, wzięły udział w szkoleniu umiejętności w zawodzie cukiernik w zakresie wypieków bankietowych.

Kurs zrealizowany został w ramach projektu MASTER wspierającego specjalistyczne szkolenie zawodowe w sektorze spożywczo – gastronomicznym. Projekt odpowiada na potrzeby regionalnego rynku pracy województwa zachodniopomorskiego. Jego celem jest podniesienie poziomu jakości i rynkowości kształcenia w Szkołach Branżowych. Pod okiem instruktorów uczniowie poznawali  zasady produkcji profesjonalnych wypieków bankietowych, których smak i zapach roznosi się nawet z galerii zdjęć. Zapraszamy do jej odwiedzin.