Open menu
bip na www UONET+ zaloguj sie UONET+ dostep do edziennika UONET+ obejrzyj filmy Erasmus GI DeutschPlus GI mini SAVE 20200715 121541 projekt mini tablica 600 x 400 mm kafelek office 365 Rekrutacja 2023 2024

ZOBACZ FILMY PROMUJĄCE NASZĄ SZKOŁĘ

FILM PROMOCYJNY

TECHNIK PROGRAMISTA

TECHNIK OCHRONY ŚRODOWISKA

KIERUNKI MECHANICZNE

KIERUNKI ŻYWIENIOWE
djembed djembed djembed djembed

 DSC0679Uroczysty apel z zakończenia roku szkolnego 2022/2023 w Zespole Szkół nr 5 w Stargardzie. Uczniom podziękowano za ich pracę oraz zaangażowanie w życie społeczności szkoły.

Wielu uczniów otrzymało dyplomy i nagrody za reprezentowanie szkoły w konkursach i w różnych projektach edukacyjnych. Nagrodzono również tych działających w Szkolnym Klubie Wolontariatu, Krwiodawstwa, Warsztatów Szkolnych, którzy przez cały rok wspaniale wywiązywali się ze swoich obowiązków. Dyrektor szkoły Krzysztof Bielski wraz z wychowawcami wręczali nagrody dla najlepszych uczniów szkoły, w tym uczniom z najwyższą średnią w szkole oraz nagrody za wysokie i średnie wyniki wśród klas. Uczniowie podziękowali dyrekcji, wychowawcom i nauczycielom za trud włożony w kształtowanie ich młodych charakterów orzaz przekazaną wiedzę i opiekę.

Apel prowadzili Bartosz Orman i Aleksandra Stachera oraz uczniowie klas 3Ts wraz z wychowawcą Arkadiusz Adamski