Open menu
bip na www UONET+ zaloguj sie UONET+ dostep do edziennika UONET+ obejrzyj filmy Erasmus GI DeutschPlus GI mini SAVE 20200715 121541 projekt mini tablica 600 x 400 mm kafelek office 365 Rekrutacja 2023 2024

ZOBACZ FILMY PROMUJĄCE NASZĄ SZKOŁĘ

FILM PROMOCYJNY

TECHNIK PROGRAMISTA

TECHNIK OCHRONY ŚRODOWISKA

KIERUNKI MECHANICZNE

KIERUNKI ŻYWIENIOWE
djembed djembed djembed djembed

klasa201„Myśleć to, co prawdziwe,

 czuć to, co piękne

  i kochać to, co dobre.

W tym cel rozumnego życia.”

Platon

Tegoroczni absolwenci Zespołu Szkół nr 5 im. Tadeusza Tańskiego w Stargardzie w piątek, 26 kwietnia, uczestniczyli w uroczystości zakończenia roku szkolnego. Nie zabrakło wzruszeń, podziękowań i gratulacji. To podniosły i niezwykle ważny moment w życiu całej społeczności szkolnej. Stanowi zwieńczenie wysiłku wszystkich osób uczestniczących w procesie dydaktyczno – wychowawczym: uczniów, nauczycieli, dyrekcji szkoły oraz rodziców.

W słowach pożegnania skierowanych do absolwentów pan dyrektor Krzysztof Bielski podkreślił ich zaangażowanie, determinację i wytrwałość w dążeniu do wyznaczonych celów. Gratulował wszystkim, ponieważ zdobyli wymarzone kwalifikacje i będą mogli być aktywni na rynku pracy lub kontynuować edukację. Nagrodzono i wyróżniono uczniów, którzy uzyskali wysokie wyniki w nauce, a także godnie reprezentowali placówkę w licznych konkursach przedmiotowych, zawodach sportowych oraz pracowali na rzecz szkoły. Dyrektor podziękował także gronu pedagogicznemu za włożony trud, życzliwość i troskę o kształtowanie właściwych postaw młodzieży. Słowa wdzięczności skierował również do rodziców maturzystów. W imieniu abiturientów głos zabrał Mieszko Herbsztain.

Zaszczytnym wyróżnieniem dla absolwenta jest wpis do Złotej Księgi. Szymon Citar oraz Wiktor Nowak zapisali się na stałe w historii szkoły.

Uczniowie kończący rok szkolny nie spoczywają jednak na laurach. Przed nimi egzamin maturalny oraz dużo pracy, wysiłku i skupienia.

 

Gońcie za marzeniami!

Jesteście w połowie drogi […]

Kontynuujcie dobrą passę.

Nigdy nie przestawajcie próbować.

Nigdy nie przestawajcie się uczyć.

Żyjcie pełnią życia i dawajcie z siebie tylko to, co najlepsze.

Niech sukces towarzyszy Wam we wszystkim, co robicie.

Dziś i zawsze […]

 

Wychowawczyni klasy V Tżp

Joanna Żurawska - Ubych