t e l. / f a x   9 1   5 7 7   2  7  2 7


s e k r e t a r i a t @ z s 5 . s t a r g a r d . p l

Zespół Szkół nr 5 w Stargardzie

im. Tadeusza Tańskiego

Z cyklu kucharz poleca!

TYTULOWEPracownia technologii gastronomicznej to bardzo ciekawy i szalenie istotny przedmiot w kształceniu przyszłych kucharzy. Po wakacyjnej przerwie na rozgrzewkę i przed ścisłym przygotowaniem do egzaminu Uczniowie klasy trzeciej technikum żywienia i usług gastronomicznych wykonali smaczne i pięknie garnirowane przekąski.

Jaja faszerowane, jaja nadziewane pieczarkami i farszem buraczkowo-chrzanowym oraz tartinki na krakersach to propozycja przystawek, które sprawdzą się na wielu przyjęciach. Proste, smaczne i efektowne - przekąski zniknęły w mgnieniu oka, a chętnych możemy zaprosić już tylko po przepis do przyszłych kucharzy.
Z gastronomicznym pozdrowieniem
Uczniowie klasy 3TŻ wraz z opiekunem Martą Liburską