t e l. / f a x   9 1   5 7 7   2  7  2 7


s e k r e t a r i a t @ z s 5 . s t a r g a r d . p l

Zespół Szkół nr 5 w Stargardzie

im. Tadeusza Tańskiego

Ostrzeżenie
  • JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: [ROOT]/images/stories/galerie/2022/warsztaty-cukiernicze-ciasta-krucho-drozdzowe-w-zespole-szkol-nr-5-im-tadeusza-tanskiego-w-stargardzie.
Uwaga
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder:

Warsztaty cukiernicze ,, Ciasta krucho – drożdżowe ’’ w Zespole Szkół nr 5 im. Tadeusza Tańskiego w Stargardzie

IMG 442115 marca 2022r. gościliśmy w naszej szkole uczniów 8 klasy Szkoły Podstawowej nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Stargardzie wraz z opiekunami. Celem tego spotkania była integracja młodzieży, zapoznanie z pracowniami specjalistycznymi oraz przybliżenie metod pracy podczas zajęć w naszej szkole.

Goście pod asystą młodzieży z klasy III Tż o profilu technik żywienia i usług gastronomicznych wykonywali rogaliki krucho - drożdżowe. Wyrabianie ciasta, wałkowanie, formowanie, a potem wypiek przepysznych wyrobów, których zapach roznosił się po całej szkole było świetnym doświadczeniem młodych kucharzy. Całe spotkanie przebiegało w cudownej atmosferze. Podczas warsztatów odbył się również konkurs wiedzy o prawidłowym odżywianiu ,,Zdrowie na talerzu’’ laureaci otrzymali piękne nagrody książkowe oraz dyplomy. Serdecznie im gratulujemy tak dużej wiedzy z zakresu żywienia.
Bardzo dziękujemy opiekunom ze Szkoły Podstawowej nr2 w Stargardzie za współpracę, zaś młodym kucharzom za ogromne zaangażowanie. Zapraszamy ponownie – organizatorzy: Marzena Samujło, Marta Liburska.

{gallery}2022/warsztaty-cukiernicze-ciasta-krucho-drozdzowe-w-zespole-szkol-nr-5-im-tadeusza-tanskiego-w-stargardzie{/gallery}