t e l. / f a x   9 1   5 7 7   2  7  2 7


s e k r e t a r i a t @ z s 5 . s t a r g a r d . p l

Zespół Szkół nr 5 w Stargardzie

im. Tadeusza Tańskiego

Dzień Dziecka w Szkole Specjalnej Przysposabiającej do Pracy

IMG 6000Uczniowie ze Szkoły Specjalnej Przysposabiającej do Pracy spędzili ten dzień wyjątkowo. W jednej z pracowni gastronomicznych czekała na nich wspaniała niespodzianka zorganizowana przez uczniów klasy 2 technikum żywienia i usług gastronomicznych.

Był to słodki poczęstunek oraz pyszne pieczone kiełbaski. Nasi Uczniowie z ciekawością wysłuchali krótkiej prelekcji i obejrzeli edukacyjny film o prawidłowym odżywianiu. Następnie w asyście swoich kolegów zrobili zdrową surówkę z warzyw sezonowych smakującą wyśmienicie. W tym dniu nie zabrakło zabaw i śpiewu piosenek w wykonaniu chętnych uczniów, którzy swymi wokalami skradli serca wszystkich prezentując ulubione utwory.

Organizatorzy spotkania: Marzena Samujło, Angelika Dominiczak oraz wspaniali uczniowie z klasy II Tż.