t e l. / f a x   9 1   5 7 7   2  7  2 7


s e k r e t a r i a t @ z s 5 . s t a r g a r d . p l

Zespół Szkół nr 5 w Stargardzie

im. Tadeusza Tańskiego

Szkolny Konkurs plastyczny ,,Najpiękniejsza kartka świąteczna’’

IMG 8317Po raz kolejny w naszej szkole odbył się konkurs plastyczny ,,Najpiękniejsza kartka świąteczna’’ Celem konkursu było przybliżenie tradycji ręcznego wykonywania kartek świątecznych. Spośród dostarczonych prac bardzo trudno było wyłonić laureatów, bowiem stworzenie ich wymagało od każdego rzetelności, sumienności i ogromnego zaangażowania.

Najważniejsze kryteria, jakimi kierowała się komisja w ocenie to: estetyka pracy, oryginalny pomysł, ciekawa kompozycja, samodzielność wykonania, a także nakład pracy.

Zwycięzcom konkursu serdecznie gratulujemy i wszystkim dziękujemy za udział.

Organizatorki: Marzena Samujło, Justyna Izak.