IMG 0202Jesteśmy dumni z naszej uczennicy klasy I B - kształcącej się w zawodzie cukiernik - Angeliki Hilgier, która bierze udział w Ogólnopolskim Uczniowskim Konkursie Cukierni Sowa.

Konkurs ten odbywa się w formie online i realizowany jest w kategorii jednoosobowej. Uczestnicy muszą przedstawić samodzielnie przygotowaną pracę konkursową o tematyce: Tort dekoracyjny ,,Z czym kojarzy mi się Cukiernia Sowa ?’’ Andżelika wykazała się niezwykłymi umiejętnościami w dziedzinie cukiernictwa, jej kreatywność, precyzja, zaangażowanie i talent mogą stanowić wzór dla uczniów naszej szkoły. Tort nie tylko wylądał imponująco, ale i smakował wyśmienicie. Wierzymy, że to dopiero początek jej wspanialej pasji związanej z tą smakowitą przygodą. Wyniki konkursu będą w lipcu, więc trzymajmy kciuki! Ze słodkimi pozdrowieniami - Marzena Samujło.