20221108 092832Urodziny, to dla każdego z nas, wyjątkowy dzień w roku. Niektórzy nie mogą się doczekać świętowania tak bardzo, że z całym światem dzielą się nowiną o zbliżających się urodzinach i swoją przeogromną radością. Do takich pogodnych i radosnych osób z pewnością należy nasz uczeń Adam Baczkowski.

To właśnie Adasia urodziny wypadają jako pierwsze w roku szkolnym. Niedługo po nim swoje urodziny świętuje kolejny przesympatyczny uczeń, Dorian Lasota. Urodziny Adama i Doriana były świetną okazją do wspólnego świętowania. Uczniowie klasy III O mieli okazję w praktyce przygotować nakrycie stołu okolicznościowego oraz przygotować i udekorować smaczny tort urodzinowy. Przypomnieli sobie także zasady savoir-vivre, zarówno te obowiązujące przy stole jak i  podczas składania życzeń. Przyjęcia urodzinowe przebiegły w wesołej atmosferze i nie możemy doczekać  się świętowania kolejnych.

Adam, Dorian – jeszcze raz wszystkiego najlepszego!

Zapraszamy do obejrzenia urodzinowej fotogalerii.