124.04.2024 w ZSBT w Stargardzie odbyła się VIII edycja konkursu " Książka, która mnie zafascynowała..." W zmaganiach wzięło udział 24 uczestników, w tym 3 uczennice naszej szkoły : Natasza Sobańska, Joanna Rytelewska i Kamila Polewiak.

Zadaniem uczestników było zaprezentowanie maksymalnie 3- minutowej wypowiedzi dotyczącej wybranej przez siebie książki. W tej edycji konkursu nie udało się zdobyć nagrody naszym uczennicom, ale gratulujemy przełamania tremy i czekamy na dalsze sukcesy. Z polonistycznym pozdrowieniem Dorota Kwiatkowska.