Open menu
bip na www UONET+ zaloguj sie UONET+ dostep do edziennika UONET+ obejrzyj filmy Erasmus GI DeutschPlus GI mini SAVE 20200715 121541 projekt mini tablica 600 x 400 mm kafelek office 365 Rekrutacja 2023 2024

ZOBACZ FILMY PROMUJĄCE NASZĄ SZKOŁĘ

FILM PROMOCYJNY

TECHNIK PROGRAMISTA

TECHNIK OCHRONY ŚRODOWISKA

KIERUNKI MECHANICZNE

KIERUNKI ŻYWIENIOWE
djembed djembed djembed djembed

IMG20240430085146W ramach cyklicznej akcji „#Szkoła Pamięta” przed zbliżającym się Świętem  Konstytucji 3 Maja, uczniowie  z klasy 1A i 1B pod opieką nauczycieli Wiesława Jaworskiego i Romana Maciejczaka,  porządkowali przyległy teren wokół  kościoła  Parafii Świętego Krzyża  w Kluczewie.

Posprzątane zostały tereny zielone i przycięte krzewy. Zebrane odpady zostały posegregowane i złożone do wyznaczonych w tym celu pojemników. Akcja miała na celu pokazanie młodzieży, jak ważna jest dbałość o tradycję i historię regionu. Jest to także pomoc dla  parafii  w przygotowaniu do uroczystości obchodów Narodowego Święta. Ojczyźnie możemy służyć na wiele sposobów, chociażby, działając na rzecz środowiska lokalnego. Majowe dni świąteczne – Święto Pracy, Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej i Święto Konstytucji w polskiej tradycji, to dni radosnego i patriotycznego świętowania.

Red. W.J.